Doprava a platba

Doba přepravy

Doba samotné přepravy je většinou 1- 3  pracovní dny po České Republice, 2 – 5 pracovních dní na Slovensko a do ostatních států EU.

 

Možnosti přepravy 

V rámci ČR zásilky posíláme Českou Poštou – zásilka bývá dodána většinou 1. až 2. pracovní den po odeslání zásilky.

Pokud Vás doručovatel nezastihne, zboží zůstane uloženo na dodací pobočce České Pošty po dobu 13 dní, poté bude vráceno zpět.

 

Osobní odběr

Zboží si můžete vyzvednout osobně v Brně v kamenné prodejně našeho partnera:

obchod POISON BITE, Veveří 536/54, 602 00 Brno – zastávka MHD Konečného náměstí.

Objednávku si můžete vyzvednout až po obdržení písemné výzvy na email, popř. sms. Otevřeno je Po, St, Pá: 10:00 – 18:00 ÚT, ČT: 8:00 – 16:00 . Změna otevírací doby je vyhrazena.

 

Objednání zboží na Slovensko:

Na Slovensko zasíláme jak na dobírku tak i po platbě předem. Ceny zboží i poštovného jsou převáděny na € podle aktuálního sazebníku. Platby v € přijímáme pouze na slovenské číslo účtu. V případě zaslání platby na české číslo účtu, bude požadován doplatek 25,- Kč,  který si strhává banka za převod cizí měny na Kč. Zásilky jsou zasílány přes Poštu bez hranic, která zásilky převeze na Slovensko a odtud je pošle. Při přijetí dobírky tak neplatíte žádné další poplatky, jak tomu je běžně při dobírce ze zahraničí.

 

Cena přepravy

Česká Republika:

Česká Pošta platba dobírkou: cena 94 CZK

Česká Pošta platba bankovním převodem: cena 55 CZK

Slovenská Republika:

Česká pošta Pošta – Slovenská pošta – platba dobírkou: cena 124 CZK (při převzetí nejsou již vybírány žádné dodatečné poplatky!)

Česká Pošta – Slovenská pošta platba – bankovním převodem: cena 85 CZK

Cena přepravy je automaticky vypočítávána podle celkové váhy objednaného zboží. Konečná cena za poštovné je vždy uvedena v košíku před dokončením objednávky.

V případě nevyzvednutí zásilky na dobírku během 13 dní úložné doby budeme požadovat uhrazení poštovného nebo zboží zašleme po domluvě znovu s navýšením o první poštovné. Pokud zjistíme, že zavinění nebylo na straně zákazníka, ale dopravce, nebude účtováno první poštovné navíc.

 

Způsob platby

  • Dobírka – za objednané zboží zaplatíte při dodání dopravci
  • Platba předem/převod na účet – za zboží zaplatíte předem a to převodem na náš účet 2700741386/2010 – pouze pro ČR nebo 2700741386/8330 – pouze pro SR, s příslušným variabilním symbolem. Variabilní symbol je zároveň číslo Vaší objednávky.
  • Pomocí paypal účtu – platba předem pomocí peněženky paypal. Platba proběhne po Vašem potvrzení automaticky a ihned.